Lokale lag i Telemark tilslutta FolkOrg


Bø Dansarring
Kontaktperson: Anne Lise Holte, alholte@online.no

Bø juniorspelemannslag
Kontaktperson: Guri Røsok, guri.rosok@bo.kommune.no

Falkeriset Folkemusikklag
Kontakperson: Kjell Bitustøyl, kjellbitu@me.com

Fjellrosa spel- og dansarlag
Kontaktperson: Gudrun Straand, gstraand@hotmail.com

Fossegrimen Folkemusikklag
Kontakperson: Hanna-Marie Steen-Stenersen, edvard.stenersen@yit.no

Gransherad Spel og dansarlag
Kontaktperson: Kari-Anne Ellegaard Westeng, famwesteng@gmail.com

Nes Nasjonale Dansarring: Heimeside: www.nnd.no
Kontaktperson: Grete Prestholt Roligheten, grete.prestholt.roligheten@hotmail.com

Seljord folkemusikklag
Kontaktperson: Ragnhild Knudsen, ragnhildrose@hotmail.com

Spelemannslaget Bøheringen
Kontaktperson: Torgeir Straand, torgeir.straand@telemarktechnologies.no

Spelemannslaget Sullarguten
Kontaktperson: Alf Tveit, alftveit@online.no

Spelemannslaget Vårlengt
Kontaktperson: Gunnar Blomhaugen, gblom@online.no

Tinn Spelemannslag
Kontaktperson: Øystein Haugen, oysteinhaugen@start.no

Tuddal Spelemannslag
Kontaktperson: Knut Buen, kbuen@online.no

Vinje Dansarring
Kontaktperson: Signe Årdalen Tveiti, sigaat@hotmail.com

Vinje Spilemannslag
Kontaktperson: Øystein Romtveit, oystein.romtveit@telefiber.no

 

Telemark Folkemusikklag (Områdelag)
Kontaktperson: Kjell Stundal, kjell.stundal@musikk.no